KONTAKT:
Tel. 608 138 243
ul. Nadrzeczna 20
05-240 Tłuszcz
Wróć do listy

AUTO SZYBY NAPRAWA - GLASSMED TŁUSZCZ

Naprawa szyb samochodowych to kolejna dziedzina, którą z powodzeniem zajmuje się nasza firma. Naprawiamy pęknięcia różnego typu oraz wielokształtne odpryski o różnym kształcie i głębokości, takie jak półksiężyce, gwiazdki, wyszczerbienia i inne ubytki. Ich usunięcie jest nie tylko tańsze niż wymiana szyby na nową, ale i szybsze,  a specjaliści wykonują naprawę szyby szybko i sprawnie.

Warto pamiętać, iż uszkodzenia szyb wszelkiego rodzaju - chociaż czasem niewielkie - zagrażają bezpieczeństwu kierowcy. W przypadku dostrzeżenia tego typu usterki, należy bezzwłocznie zakleić ją taśmą i skontaktować się z doświadczonym warsztatem.

Jeżeli istnieje możliwość naprawy szyb naszego auta, zamiast ich wymiany - warto to uczynić. Zaletą takiego rozwiązania jest fakt, iż klipsy oraz listwy naprawionych szyb, zostają  nienaruszone, co sprzyja ich dalszej wytrzymałości.

W przypadku niezadowolenia z wizualnego efektu naprawy, zapewniamy odliczenie kosztu naprawy od kosztu oferowanej przez nas nowej szyby wraz z montażem.