KONTAKT:
Tel. 608 138 243
ul. Nadrzeczna 20
05-240 Tłuszcz
Wróć do listy

AUTO SZYBY WYMIANA - GLASSMED TŁUSZCZ

Nasza firma zajmuje się wymianą szyb samochodów osobowych, dostawczych, ciężarowych, maszyn rolniczych i budowlanych. Oferujemy auto szyby czołowe, tylne, boczne, uszczelki, jak również wkłady do lusterek.

Proponujemy  wyjazd i naprawę u klienta lub naprawy w naszym warsztacie.  
W ramach  wymiany auto szyb, oferujemy usługę kompleksową, a w jej zakresie wymianę szyb nowych i używanych, wycinanie i przekładanie szyb używanych. W przypadku nieszczelności i przeciekania w okolicach krawędzi szyb, proponujemy ich uszczelnienie lub ponowny montaż.

W  przypadku nieszczelności i przeciekania wody firma nie wykonuje usługi u klienta bez uprzedniego upewnienia się, co do zasadności usunięcia usterki. Ponieważ bardzo często jest tak że przecieki wody w okolicach szyby nie są spowodowane wadliwym montażem.

Jeżeli posiadają Państwo starsze auto, bez problemu dokonamy zabezpieczenia skorodowanych powierzchni wokół szyby.

W przypadku nowych szyb, dajemy gwarancję  zarówno na usługę i szybę. Stosujemy wyłącznie szyby renomowanych marek i korzystamy ze sprawdzonych dostawców. NordGlass, Pilkington, Saint-Gobain, Securit, Guardian.

Solidny produkt i nasze doświadczenie, zapewniają pełne zadowolenie.

Proponujemy również wykonanie usługi we współpracy z wybranym przez klienta warsztatem na przykład lakierniczym w którym dokonywane są aktualnie inne naprawy. Rozwiązanie takie pozwala skrócić czas oczekiwania na auto.

Chętnie nawiązujemy stałą współpracę z różnego typu warsztatami  blacharskimi (w ramach usługi dla warsztatu).